Numurs "Nr.1"
(2-vietīgs)

150.00 €

Plašs numuriņš, kas ļaus justies brīvi un mājīgi. Liela gulta, rakstāmgalds, drēbju skapis – viss jūsu ērtībām. Labierīcībās pieejama duša, kā arī dvieļi, halāti un higiēnas piederumi. Numuriņš labiekārtots, lai tajā justos ērti arī cilvēki ar īpašām vajadzībām.
REZERVĒT

Numurs "Nr.2"
(2-vietīgs)

150.00 €

Skaists numuriņš ar lielu divguļamo gultu, skapi jūsu personīgajām mantām, rakstāmgaldu, kas lieliski noderēs darbam ar pārnēsājamo datoru vai vienkārši dzejas rakstīšanai pēc vakara pastaigas pa Engures ezera piekrasti. Numuriņa labierīcībās ir duša, kā arī vanna īpaši patīkamai relaksācijai, dvieļi, halāti un higiēnas piederumi.
REZERVĒT

Numurs "Nr.3"
(2-vietīgs)

120.00 €

Gaišs un skaists divvietīgs numuriņš ar vienu gultu. Mājīgums un burvīgais skats uz pagalmu sniegs jums atpūtu un gandarījumu par labi pavadīto laiku. Labierīcībās pieejama duša, kā arī dvieļi, halāti un higiēnas piederumi, istabiņā plaukti ar atvilktnēm jūsu personīgajām mantām un pakaramie drēbēm.
REZERVĒT

Numurs "Nr.4"
(2-vietīgs)

120.00 €

Divvietīgs numuriņš ar divām atsevišķām gultām. Burvīgs skats pa logu. Labierīcībās pieejama duša, kā arī dvieļi, halāti un higiēnas piederumi, numuriņā plaukti personīgajām mantām.
REZERVĒT

Numurs "Nr.5"
(2-vietīgs)

120.00 €

Romantisks un mājīgs divvvietīgs numuriņš ar vienu divguļamo gultu, kur sajutīsiet jumta istabiņas šarmu un putnu čalas aiz loga. Labierīcībās pieejama duša, kā arī dvieļi, halāti un higiēnas piederumi, numuriņā plaukti personīgajām mantām.
REZERVĒT

Numurs "Nr.6"
(3-vietīgs)

150.00 €

Plašs trīsvietīgs numuriņš ar vienu divvietīgu gultu un vienu vienvietīgu gultu. Numuriņš īpaši piemērots ģimenei vai vairāku draugu kompānijai. Plānojums rada mājīgu gaisotni, jo numuram ir plaša priekštelpa, kas ved uz istabu. Iekārtojieties un baudiet skaisto apkārtni. Labierīcībās pieejama duša, kā arī dvieļi, halāti un higiēnas piederumi, numuriņā kumode personīgajām mantām.
REZERVĒT

Halle
(30 vietām)

Plaša halle, kur var nesteidzīgi brokastot un vēsākos vakaros sildīties pie kamīna. Hallē jebkurā brīdī varat izmantot kafijas automātu, kā arī TV stūrīti, lai noskatītos kādu iecienītu raidījumu vai filmu. Halles otrajā stāvā pieejams biljarda galds un mierīgākai atpūtai – grāmatu plaukts ar aizraujošu literatūru. Hallē iespējams uzņemt līdz pat 50 viesiem.