Aktīvā atpūta

Aktīvās atpūtas iespējas piemērotas dažādām gaumēm un vecumiem. Piedāvājam iznomāt SUP dēļus vai kajakus (piepūšamas un stabilas laivas), pludmales vai kalnu velosipēdus. Nesteidzīgai atpūtai pieejams minigolfa laukums. Drēgnākos laikapstākļos varat nodoties kādai šaha partijai terasē zem jumta vai pie kamīna hallē. Agrie cīruļi var baudīt makšķerēšanas prieku – piedāvājam makšķerkātus, laivas, lai lūkotu noķert kādu raudu vai asari tuvajā Mērsraga kanālā. Bērnu priekiem pieejams lielais batuts, kur izlēkāties pēc sirds patikas.


SUP dēļi

Tie ir viegli transportējami lūdz ūdenstilpei vai pat līdz jūrai. Mācieties noturēt līdzsvaru tepat krastā vai dodieties mierīgā izbraucienā pa Mērsraga kanālu. Drošības veste un dēļa saite iekļauta komplektā.

Kajaki

Mazāk aktīvas atpūtas tīkotājiem piedāvājam putnu vērošanu Engures ezerā, kur izveidoti speciāli kanāli, kas ļaus būt daļai no dabas. Piepūšamos kajakus ir viegli airēt. Pieejami gan vienvietīgi, gan ar divām sēdvietām. Tie ir stabili un gana ērti arī ilgākiem braucieniem.

Velosipēdi

Dodieties izbraucienā līdz Mērsraga centram ar velosipēdu. Apskatiet vēsturisko bāku vai vienkārši ķeriet jūras vēju pludmalē. Velosipēdi pieejami gan pieaugušajiem, gan bērniem.